Shiten Llaktofrizat

Shitet nga: Sadik 19 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten llaktofrizat te ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim