Traktor

Shitet nga: Gzimi 11 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Traktor shtajer shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim