makin per mjeljen e lopve

Shitet nga: besim 05 Sht 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makina esht ne gjendje te rregullt 5 muaj e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim