sharr per iverica me nje teh

Shitet nga: xhavit pira 21 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes sharren me nje teh alltendorf e ardhur nga zvicra kolicen e ka te gjat 3,2 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim