shes makinen me 3 burgia per PVC ELUMATEC

Shitet nga: xhavit pira 23 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHES makinen me 3 burgia e sa po ardhur nga jasht elumatec shum emir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim