Karcher

Shitet nga: Besniku 14 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Karcher per autolajre ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim