Invertar per frizer

Shitet nga: Granit Qerimi 13 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes 4 rafta me me pasqyre te gatshem per pune dhe shune te ruajtur siq shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim