Furra e picave

Shitet nga: Furra 16 Gsh 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furra e Picav e importuar prej Gjermanis ne gjendje te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim