Karrika shankerica dhe tavolina per kafiq

Shitet nga: endrit 15 Nën 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
gjitha mjetet per ni kafiq nxemje karrika shankerica friz agregat aparat per kafe mullini i kafes me marrveshje per meshum informata kontaktoni n numrin 045654021 nuk kom mujt mju bo foto mat mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim