PAISJE PROFESIONALE INOX 100% , DHE ORIGJINALE

Shitet nga: Nexhat 23 Gsh 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM SKARA TE DIMENSIONEVE TE NDRYSHME ,PREJ ATYRE PROFESIONALE DHE PER SHTEPI
KEMI EDHE PAISJE HOTELIERE PROFESIONALE SIQ JANE NE FOTO.

DYQANI YNE GJINDET PERBALLE ,, ETC , NE FERIZAJ

TEL 044 205 539


kemi qmime te Lira per ju, ejani dhe dote bindeni

TE NE MUND TE BENI POROSI PER PAISJE ,MAKINA PROFESIONALE NGA ITALIA ,Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim