Paisje per furr buke

Shitet nga: Labi 12 Nën 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tabell
Maqin per qarjen e drunjeve,
Mixer 50l (Pietro berio) gjerman me dy motorra 2 shpejtsi
Maqin per pregaditjen e akullores
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim