Paisje per furra

Shitet nga: Labi 23 Dhj 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Maqin per lesnato
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim