Pasiqerija

Shitet nga: anonim 27 Krr 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet biznesi
me kto paisje:
1.frigorifer vitrina per ambelsira
2.frigorifer vitrina per mish, etj
3.frigorifer per pije
4.aparati i kafes me mulli
5.skara e plinit komplet
6.tostieri
7.tavolina per pregaditje
8.tavolina per kuzhin
9.telivizioni me kabllovik
10.qadra per diell
11.4 tavolina , 2 separe , 4 tavolina te terases
vemendje shiten paisjet komplet por mundet te vazhdohet biznesi
me punue ne lokal me qira, paisjet nuk ndahen .
qmimi i arsyshem
kontakti prej 09:00 deri 21:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim