Shitet invertari urgjent

Shitet nga: Përparim 26 Pri 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
.
Shitet 500 m katror per kulme.te ndryshme .
20 metra ram i aluminit me gjama dhe dyer ngjyra e zez .
Shitet shupa e drunjet me gjith drunjet dhe dhe 500 metra kulum te drunit.
Mediapani vler 4000 eurov shum sene edhe shanki ngjyra e kaft e mbyllt.
Ventillimi komplet
3 klima funksionale
10 llustera te ndryshem si dhe zerimi 4 boxa max dhe nje mixet te gjitha ne foto jan dhe jan te perdorura por funksionale.shiten edhe shum sene tjera qe nuk jan cekur komplet lokali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim