Tavoline pune pr kuzhine

Shitet nga: Besnik 14 Mar 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tavoline pune per kuzhine e pershtatshme per restorante dhe piceri te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim