HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRA.NGA SIKA PVC

Shitet nga: N.P.N ZYMA 30 Krr 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Sektori : Të tjera
PUNOJM HIDRO IZOLIME ME PVC NGA SIKA SI QATI TE RRAFSHTA TERASA PISHINA E TJERA MATERIALI ESHT NGA ZVICRRA DHE JAPIM GARANCION PER MATERIALIN DHE PER PUNEN TON .........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim