Boc plini 4900L

Shitet nga: lulzim. 18 Mar 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Sektori : Të tjera
shes urgjent bocen e plinit per mbushje ose nderrimi i mundshem. Boca eshte ne gjendje te mire dhe e gatshme per perdorim, boca eshte e 4900Lit. Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim