Ndërtim per shtëpi Npn Vllezrit Aliu

Shitet nga: Npn Vllezrit Aliu 28 Maj 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Sektori : Të tjera
Npn Vllezrit Aliu bejm Ndertime te larta dhe te ulta. Bejm Edhe Izolime Me Kondor dhe betulit.

https://www.youtube.com/watch?v=7R1v0MLusq0

Kontaktoni :> 044-194450
044-376782
045-596952
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim