Perpunim te Drurit Kulme dekorative,Veranda,Buna..

Shitet nga: P.P.Z Visari 15 Nën 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Sektori : Të tjera
"P.P.Z VISARI " Gjendemi ne F.Sllatinë e Eperme afer Ferizajit. Bëjmë Punimin e Terasave dekorative ,Rratheve te Bunarve ,Verandave ,Tavolinave ,Karrigeve Komodave,Rrethoja te Oborreve, ,si dhe shkallë te gjitha nga Druri me porosi .Mund të na kontaktoni ne këta numra 044144610 /044244641 Dhe ne imell adresën b-dauti@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim