Shatorra me qera

Shitet nga: Fatlumi 08 Gsh 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Për dasma
Japim shatora, tavolina dhe karrika me qera per dasma si dhe ahengje te tjera, gjendemi perball viva freshit shatora jan dimensione te ndryshme s.psh 12x6 10x6 edhe dy te tjerat jan 8x6 shatorat posedojne ndriqime gjate nates per ahangje tuaj. transporti dhe montimi gratis per rezervime dhe informata Nr.044657173 044105966 044597163
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim