Flija dhe Bakllava me porosi

Shitet nga: Rejana 02 Krr 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Viti
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Pergatisim flija dhe bakllava sipas porosise suaj.
Çmimi per flija eshte 15 euro, per bakllava 20 euro.
Ju garantoj per ushqim cilesor te shijshem dhe te fresket. Me plot vullnet pres porosite e juaja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim