Sistem per Statolog

Shitet nga: Kujtim 26 Shk 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Pregatitje të artikujve
Silstem per Stamatolog kemi nje program tejet te sofistikuar dhe avancuar i cili sherben per mbajtejen dhe letsimin e evidences dhe shenimeve per per pacientat e dedikuar per ordinancat stamatoligjike
Programi eshte ne treg ka disa ordinaca te cilet e perdorin kete program dhe jane shume te kenaqur
per me shum na kontaktoni ne Telefon ,Viber,WhatsApp de keni prezentimin e tij Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim