Bëjmë pastrimin profesional të objekteve

Shitet nga: Lumbardh Tafa 22 Qer 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kryejmë pastrimin profesional të objekteve të banimit dhe objekteve afariste. Përvoja e gjatë në botën e jashtme, na mundëson që klientët të jenë të knaqur me kualitetin e shërbimeve tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim