Pun

Shitet nga: tina 27 Mar 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
kerkoj pun ose por mirmbajtje te shtepis ose shitse ose kujdes por femij por mundsi por te punuar 3 or ose4 or flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim