ART-DEKORIMI Gips Punues

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DEKORIMI 04 Dhj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Të tjera
Kryejm keto shërbime: Suvatime me material te gatshem të gjitha llojet edhe me rër (zall) fasada të gjitha llojet gled ,stuko, rafaello, ngjyrosje,tapeta, dekorime të gjitha llojet e meremetimeve gjithashtu kryejm edhe shërbime edhe me qelsa në dor.
Termoizolime : me stiropor, shtajnwole, gjithashtu edhe me dekorime të jashtme
Fasadat minerale ,akrilike ,ngjyra,llamperi,
Kamina te gjitja llojet.
Pllaka të keramikes, granit, mermer etj.
kemi përvoj 25 vjeqare nga gjermania dhe shtetet ne rajon ju mirpresim me qmime shum të volitshme edhe me kompenzim. Mob +38649211793 wiber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim