Bejme monitmin e te gjitha llojeve te pllakave,d..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pllaka-Qeramika 17 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Të tjera
Pronari:Driton Zeqiri.
Nr.tel:+377 44 844 630 .
Qmimi:Sipas marreveshjes.
Montojme te gjitha llojet e pllakave si dhe qeramika.
Ne te gjithe territorin e kosoves...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim