JAPIM SHATORRA DHE TAVOLINA ME QERA

Shitet nga: Blerimi 16 Krr 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Të tjera

Ofrojme tenda me qera.
Dimenzionet e TENDAVE jane 12m x 6m 10x6 8x6edhe mund te zgjaten edhe ta shkurtohen sipas deshires suaj
e kane dhe ndriqimin .

Transportin dhe montimin e bejme GRATIS..

Jemi korrekt dhe ju ofrojme qmime te Volitshme

Per me shume informata kontakto ne facebook ntp fatoni viti

GJENDEMI PER PALLBAL VIVA FRESIT NE VITI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim