Pune te ndryshme

Shitet nga: Sabri Ajvazi 25 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Të tjera
Bejm keto sherbime:
1. Prerje te betonit
2. Shpuarje te betonit me dimensione te ndryshme
3. Thyerje te betonit
4. Prerje te asfaltit
5. Hapjen e kanalave
6. Pastrimin e puseve
7. Japim mjete te ndryshme ne sherbim si: Hillta te ndryshem, rrastues te tokes, rrastues per kocka si dhe shume pajisje te tjera
8. Kryjm pune te ndryshme me Bagera 1.7 tone dhe 3 tone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim