SHATORRA ME QERA 044105966

Shitet nga: Fatlumi 23 Mar 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Të tjera
japim shatora, tavolina dhe karrika me qera per dasma si dhe ahengje te tjera, gjendemi
PERBALL VIVA FRESHIT VITI shatora jan dimensione te ndryshme s.psh 8x6 10X6 12x6 edhe 16x6 24x6
shatorat posedojne ndriqime gjate nates per ahengje tuaj.
transporti dhe montimi gratis
per rezervime dhe informata
numrat e telefonit jan. .044657173
044105966
049648520
044597163


fotografit jan orgjinale...!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim