Shatora

Shitet nga: Minir Arifi 24 Gsh 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Të tjera
Japim Shatora Karrika dhe Tavolina me qera per dasma si dhe ahengje te tjera, gjendem perball kishes katolike ne Viti , kemi

dimensioni te shatorave 6x 10 si dhe 6x 12m , posedojne ndriqim gjate nates gjate dimirit

shatorat posedojne nxemje me plin si dhe me dru (kaftor),shatorat jane te kualitetit me te mir

dhe me profeional ne rajon, besoni se jemi prej me te mireve NE KETE VITE JEMI ME TE PERGADITUR , porosia juaj eshte obligim per ne

, mos u shqetsoni vetem rezervoni pervoja eshte ne anen tone , serioziteti ,efikasiteti ,

mosneglizhenca eshte parim tek ne ,ne gjithmone kujdesemi per kenaqesit dhe qejfeve tuaj ju

mirepresim ne numrin 044 711 039 . FOTOT JA QE JANE ORIGJINALE PO JANE ME SHUME SE ORIGJINALE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim