Shatorat

Shitet nga: tenda 19 Gsh 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Të tjera
Shiten 2 shatora me dimenzion 10 x 4

Jane te ardhur nga Zvicra

Shume pak te perdorur

Jane shume praktik dhe te lehte ne montim dhe shume te qendrueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim