Shtrojm pllaka dhe veshjen e shkallve

Shitet nga: keramik 18 Pri 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Të tjera
shtrojm pllaka dhe veshjen e shkallve me pllaka per qmimin dhe detajet te tjera na kontaktoni me shum na kontaktonine viber +38649708969
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim