Auto taxi per Aeroport, Shkupit,Prishtines,Tiranes

Shitet nga: fidan 07 Jan 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
VETURA KOMODE ME KLIM PER 5 PERSONA NE QDO KOHE JU MIR PRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim