Ofroj Tenda (Shatora) ne sherbim 044/380-005

Shitet nga: Liridon 13 Krr 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Tenda te madhesive te ndryshme te Al me ndriqim
Karrika PVC dhe
Tavolina


Rez 044/380-005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim