TAXI PER AEROPORT SHKUPIT, PRISHTIN,TIRAN

Shitet nga: kujta 01 Krr 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
VOZITJE PER AEROPORT SHKUPIT PRISHTIN TIRAN,RINAS

VETURA KOMODE ME KLIM PER 7 PERSONA NE QDO KOHE JU MIR PRESIMVIBER +37744 242 055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim