Instalojm Nxemje Qendrore dhe Uje sjelles

Shitet nga: Gazmend Rexhepi 12 Pri 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate

Bejm instalimin e Nxemjeve Qendrore dhe Uje sjellsit.
na vizitoni ne - face-book. Gazi-term, Gjilan.
mob; 044 892 571.flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim