shesim mjalt origjinale

Shitet nga: Visar 24 Mar 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Prodhime ushqimore
shesim mjalt origjinale gjtha llojet nga 10 euro
qumshti i bletes 15 $ GRAMI
llojet -
1 - mjalet e livadheve
2 - mjalt e bagremit
3 - dhe te pishav

kemi dhe qumsht blete Qumështi i bletës, efektet
kuruese Sëmundjet që kuron qumështi i bletës kuron
Aneminë
Problemet e zemrës
Koliti
Kolesteroli
Tensionin i lartë
Tensioni i ulët
Promblemet e venave
Promblemet e stomakut
Tiroidet

Efektet kuruese
Efekt çlodhës
Efekt qetësues
Stimulon rritjen
Forcon muskujt
Zhvillon trurin
Pastron organizmin
Rregullon prodhimin e yndyrnës
Rrit jetgjatësinë
Zgjeron enët e gjakut
“Rinon” lëkurën
Rrit imunitetin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim