Hp Compaq dc7800 dhe monitor Lenovo 19inch

Shitet nga: Premtim 08 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Kompjutera desktop
-Hp Compaq dc7800 Convertible Minitower,
-Procesori:Intel core 2Quad CPU 2.40GHz (4CPUs)
-4 Gb Ram
-500 Gb HDD Sata
-Monitor Lenovo 19inch
-Graphic Intel 256mb
-WINDOWS 8.1 Pro
-I perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim