Shitet Kompjuteri

Shitet nga: Albion 30 Dhj 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kete kompjuter Dell me Monitor dhe te gjitha paisjet e tij .Kompjuteri ka 3 gig ramin
Esht i perdorur 3 muaj per tu informiar kontaktoni ne nr te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim