Syzat me audio dhe kamer

Shitet nga: Ismet 18 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Kompjutera desktop
Përshkrim
Syze optike elegante dhe me dizanj te bukur per femra dhe meshkuj (nuk jane xham me numer, as+ as-) me kamer spiune per foto, video dhe audio. Me kamer 5 megapixel. Një aksesor i domosdoshëm për gazetarë, policë të trafikut, turistët, studentet, sporte natyrore dhe kështu me radhë.
SECIFIKIMET:
– Dimensionet -150 x 140 x 40mm
– Bateria te rikarikueshme,280mAh Li-polimer
– Suporton mikro karte SD deri ne 32 GB (nuk perfshihet ne cmim)
– Rezolucioni vidios 720 * 480p
– Format Video – AVI
– Filmon reth 100 minuta, me nje karikim te plote.
– Kamera – 5 mega pixel CMOS
– Ngjyra e syzeve – e zeze
– Pesha – 35 gram
PAKOJA PERMBAN:
1 x syzet me kamera spiune
1 x USB kabllo, karikimi – transmetim te dhenash
1 x kellef prej lecke i syzve
1 x lecka e pastrimit
1 x manuali perdorimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim