kompjuter komplet

Shitet nga: emrush 01 Dhj 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   160 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet kompjuteri komlet shtepiza dell ekran te holl lcd zvushnikat me pojaqal komplet me dy tastera te bardh dhe te zez mausi kamera tavolina karrika qmimi i pa diskutushem 120 e fundit shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim