Acer Microsoft 2013

Shitet nga: Shqiprim 03 Gsh 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Pershendes ne shitje nje Llaptop Acer 2013.
Gjendja esht shum i mir. Esht pak i perdort dhe nga Svicra.
Systemin e shifni ne Foto!
Po per me shum informata lojmrohu me Sms ose me Mazhash.
Per sa ka mundesi me ble ( Marrveshje )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim