Dell d630 dhe 830 qmimi shume i voliteshem

Shitet nga: ardit 17 Krr 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lap Top/Notebook
dell d630 core 2duo 2.2ghz ram 4gb hdd 160gb wirless
me adapter origjinal batery shume te mire i pershtatshem per diagnoz te veturave
qmimi vetem 120 euro me hardiska jan laptopat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim