Laptop

Shitet nga: Rinor 03 Nën 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Llaptopi Del - Latitude D520

Procesori: Intel Core 2 DUO 2 x 1.66GHz

Ram Memory 1.50.0GB HDD 160.0GB

DVD-RW Super Multi Multicardreader Wireless etj

Verejtje : Llatpo Baterin nuk e mban ma shum se 10 minuta jo thuj se hiq. Dhe shkrunja qe e fshin kur te shkruj diqka nuk i funksionon Tjeter sen esht ne rregullë

NUK BEJ NDERRIME!!!!

Mundeni te Kontaktoni edhe ne Viber +37744667467
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim