Laptop Apple Urgjent

Shitet nga: Arbnor 26 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop Apple Shiite urgent I Sapo ardhur nga zvicrra Kemi dhe telefona te tjerë ju mirëpresim kemi dhe viber +38649701358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim