Minilaptop

Shitet nga: llllll 06 Jan 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Minilaptop samsung,shihetet dhe ndrrohet.

Ndrrohet me telefon(iphone4s ose 5) apo shitet me cmim 135 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim