Timpana prefesional

Shitet nga: Drton 25 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Tableta
timpanat ne gjendje te rregullt dhe sjan te perdorur hiq te sapo ardhura nga zvicrra i posedojm me kuti me te gjitha elementet e nevojshme plus edhe ndegjuset e veta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim