iPad storex shum i mir me dy kamera

Shitet nga: BLERON 07 Dhj 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Tableta
shitet ipad storex shum i mir me gjitha aplikatcjonet si skype viber facebook etj dhe mundeni me instalu qka te doni esht i rujshem dhe pak i perdorur dhe esht me 2 kamera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim