PlayStation2

Shitet nga: Arben Ismajli 27 Gsh 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Viti
Shitet PS2 cmimi -40€ . + CD për futboll dhe vetëm me një(1) kontroller
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim