2 Play station

Shitet nga: DriLoN 09 Mar 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes Play Station 2 Play station esht ne gjendje Te rregullt Ka Dorza Ka Dhe nje cd Te futbollit 2002 Nuk Ka kablla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim